Podziękowania od Wojewody Lubuskiego za pomoc w zwalczaniu zjadliwego wirusa grypy ptaków

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się z przedstawicielami służb i straży zaangażowanych w zwalczenie zjadliwego wirusa grypy ptaków H5N8 w naszym województwie.

– Tylko i wyłącznie dzięki ogromnemu wsparciu i zrozumieniu, mogliśmy wspólnie zmierzyć się z wirusem grypy ptaków w naszym województwie- podkreślił Wojewoda Lubuski.

Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowych działań w ramach zwalczania grypy ptaków. Wojewoda Lubuski przekazał wyrazy wdzięczności wszystkim przedstawicielom za zaangażowanie oraz owocną współpracę.

– Chciałbym wszystkim przedstawicielom służb i straży podziękować za zaangażowanie, które zdecydowanie wybiegało poza zakres zaangażowania służbowego i formalnego- mówił Władysław Dajczak.

Podziękowania skierowane do Państwowej Straży Pożarnej odebrał Lubuski Komendant Wojewódzki PSP w Gorzowie Wlkp. st. bryg. Sławomir Klusek.

Lubuski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Sławomir Klusek składa wyrazy wdzięczności wszystkim strażakom Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych za ofiarną, pełną zaangażowania i wytrwałości służbę podczas działań związanych z likwidacją zjadliwego wirusa grypy ptaków na terenie woj. lubuskiego.   

Opracowanie i zdjęcia: LUW, KW PSP w Gorzowie Wlkp.