Biegowe sukcesy reprezentantów PSP woj. lubuskiego

Miło nam poinformować, iż podczas II Woodwaste Półmaratonu o Złotego Lwa Skwierzyny 23 października 2016 roku  sukcesy odnieśli funkcjonariusze i funkcjonariuszki Państwowej Straży Pożarnej z województwa lubuskiego. Podczas półmaratonu została rozegrana dodatkowa kategoria o Puchar Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. O puchar rywalizowali zarówno strażacy Państwowej Straży Pożarnej jak i druhowie – ochotnicy. Warunkiem przyznania pucharów było posiadanie przez zawodników legitymacji potwierdzającej przynależność do Straży Pożarnej.

Mistrzem Województwa Lubuskiego Strażaków na dystansie półmaratonu z czasem 1:32:40 został st. sekc. Marek Andruszków z Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie Wlkp.

Na najwyższym stopniu podium wśród kobiet stanęła mł. kpt. Justyna Korzeniewska z Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wlkp., która ukończyła dystans półmaratonu z czasem 1:42:12.

Puchary i nagrody w imieniu Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP wręczał Zastępca Komendanta bryg. Jarosław Korzeniewski, który również stanął do rywalizacji i ukończył bieg z czasem 1:42:14