Szkolenie Komendantów Gminnych ZOSP RP

Informujemy, że szkolenie Komendantów Gminnych Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej odbędzie się w terminie 2-3 grudnia 2017 roku. Zajęcia będą odbywać się  w Ośrodku Szkolenia KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Świebodzinie, ul. Cegielniana 13, 66-200 Świebodzin.

Rozkład zajęć OSPKG w dniach 2-3.12.2017

Obowiązuje umundurowanie koszarowe lub dowódczo-sztabowe.

Istnieje możliwość noclegu w OSz PSP – informacje szczegółowe 68 382 08 71

 

Szkolenie Komendantów Gminnych

Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej

Ośrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. z siedzibą w Świebodzinie planuje przeprowadzić, w terminie 2-3 grudnia 2017 roku, szkolenie Komendantów Gminnych Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej dla jednostek KSRG z woj. lubuskiego.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona i wynosi 40 osób. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia przynajmniej 10 uczestników.

Kandydat kierowany na szkolenie powinien spełniać poniższe warunki i posiadać wymagane dokumenty:

  • wypełniona karta skierowania,
  • wiek – ukończone 25 lat i nie przekroczone 65 lat,
  • obowiązkowa przynależność do Ochotniczej Straży Pożarnej z członkostwem czynnym,
  • potwierdzenie ukończenia szkolenia Dowódców OSP lub spełnienie równorzędnych wymagań (zaświadczenie do przedłożenia w pierwszym dniu szkolenia),
  • potwierdzenie ukończenia szkolenia Naczelników OSP lub spełnienie równorzędnych wymagań (zaświadczenie do przedłożenia w pierwszym dniu szkolenia).

Skierowanie kandydata na szkolenie należy przesłać do OSz KW PSP w Gorzowie Wlkp. z siedzibą w Świebodzinie, w terminie do 17 listopada br. na email wos@straz.gorzow.pl zgodnie ze wzorem karty skierowania – do pobrania poniżej.

Informacja o rozpoczęciu szkolenia w przypadku zgłoszenia wymaganej minimalnej liczby chętnych nastąpi w dniu 20 listopada 2017 r.

Karta skierowania – plik do pobrania